wtorek, 05 lipca 2022 10:02

Dwa wypadki w miejscach pracy. W obu... odcięte palce

 

Do dwóch zdarzeń, w których poszkodowani zostali pracownicy podczas wykonywania powierzonych im zadań, doszło w odstępie 12 godzin.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 4 lipca w południe na terenie jednego z supermarketów na terenie Gniezna. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, ekspedientka z działu mięsnego odcięła sobie palec. Poszkodowana pracownica została przewieziona do szpitala. 

Drugie ze zdarzeń miało miejsce około północy z 4 na 5 lipca. To wtedy służby otrzymały informację, że na terenie jednego z większych zakładów pracy w Trzemesznie, podczas operowania piłą, pracownikowi odcięty został palec u ręki. Poszkodowany 25-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego trafił do szpitala. 

W obu przypadkach na miejsce wezwany został patrol policji, a o zdarzeniu poinformowana zostanie inspekcja pracy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane