czwartek, 07 lipca 2022 10:00

Kolejna interwencja strażaków w studni - uratowali małe koty

 
Kolejna interwencja strażaków w studni - uratowali małe koty źródło: OSP Czerniejewo

Do kolejnego zdarzenia z udziałem zwierząt, które wpadły do studni, doszło w tym tygodniu. Tym razem na terenie gminy Łubowo.

W czwartkowy ranek 7 lipca, druhowie z OSP Czerniejewo zostali zadysponowani do Wierzyc, gdzie na osiedlu Leśnym dwa koty miały wpaść do studni o głębokości 10 metrów. 

Po dotarciu strażaków pod wskazany adres, okazało się iż na szczęście w studni nie było wody, dzięki czemu dwa małe kociaki mogły spokojnie czekać na wyciągnięcie z głębokości. Zostały one wyciągnięte na powierzchnię. 

To już kolejne takie zdarzenie w tym tygodniu, w którym strażaków wzywa się do wyciągnięcia zwierząt ze źle zabezpieczonych studni. Kilka dni temu przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Gnieźnie druhowie z OSP Zdziechowa wyciągali małego jelonka. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane