środa, 20 lipca 2022 15:23

Zderzenie dwóch aut na ul. Gdańskiej

 

W środowe popołudnie, przy stacji paliw na ul. Gdańskiej w Gnieźnie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło 20 lipca, około godziny 14.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej z drogą prowadzącą w kierunku Pyszczyna, doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Renault i Peugeot. 

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy oraz rozlane płyny eksploatacyjne. Wszyscy podróżujący wyszli z aut o własnych siłach, a po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, dwie osoby przewieziono do szpitala. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane