piątek, 22 lipca 2022 15:08

Zderzenie dwóch samochodów w piątkowe południe

 
Zderzenie dwóch samochodów w piątkowe południe źródło: KP PSP

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 260 w Małachowie Złych Miejsc w gminie Witkowo.

Do zdarzenia doszło 22 lipca, przed godziną 12:30, tuż przed Małachowem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego oba wypadły poza jezdnię, zatrzymując się - jeden w przydrożnym rowie, a drugi na torach kolejki wąskotorowej.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Wszyscy podróżni opuścili pojazdy o własnych siłach, ale jedna z osób po przebadaniu została przetransportowana do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

źródło: KP PSP

1 komentarz

  • Link do komentarza Dominik piątek, 22 lipca 2022 19:04 napisane przez Dominik

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane