poniedziałek, 25 lipca 2022 10:47

Portfel z gotówką wciąż nie odnalazł właściciela

 
Portfel z gotówką wciąż nie odnalazł właściciela źródło: KPP Gniezno

Policjanci cały czas poszukują mężczyzny, którego portfel znajduje się w depozycie KPP Gniezno. Mimo iż jest w nim dokument z tożsamością, nie pozwoliło to na zlokalizowanie właściciela przedmiotu.

Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie od pewnego czasu jest w posiadaniu odnalezionego portfela. Znajdował się w skrzynce pocztowej przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Poczta Polska, z uwagi na adres zameldowania właściciela dowodu osobistego, przekazała go do Gniezna, jednak pod widniejącym na dokumencie adresie mężczyzna - Michał P. nie mieszka od kilku lat.

Portfel mógł zostać zagubiony lub skradziony, a w środku poza dokumentem tożsamości znajduje się gotówka. Mimo iż apel o odnalezieniu przedmiotu widocznego na zdjęciu u góry zamieściliśmy na początku lipca, zaraz po komunikacie policji, do tej pory właściciel się nie odnalazł.

Właściciela zguby proszony jest o kontakt telefoniczny z dzielnicowym mł. asp. Rafałem Woźniakiem pod numerem telefonu 786 936 222.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane