piątek, 29 lipca 2022 11:52

Bezpłatne znakowanie rowerów w Galerii Gniezno

  mn

Chcecie zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas wypraw rowerowych? Odwiedźcie Galerię Gniezno 30 lipca i weźcie udział w akcji znakowania rowerów. To okazja, aby zadbać o swoje jednoślady a dodatkowo zgarnąć gadżety, które uatrakcyjnią ich wygląd.

Niezależnie od tego, czy pokonujecie długie dystanse, czy wolicie krótkie wycieczki, odwiedźcie Galerię Gniezno 30 lipca i na stoisku Straży Miejskiej oznakujcie swój rower specjalnym grawerem.

- Znakowanie rowerów Straży Miejskiej w Gnieźnie polega na tym, że funkcjonariusz ręcznie, w ustalonym miejscu na ramie rowerowej graweruje indywidualny numer, a następnie zabezpiecza specjalną naklejką. Najlepiej taki numer umieścić w widocznym miejscu, działa to prewencyjnie i odstrasza potencjalnych "nowych nabywców". Numer wprowadzany jest do naszej bazy danych wraz z dokumentacją fotograficzną. W przypadku utraty roweru dane/zdjęcie przekazywane są właścicielowi lub Policji - mówi Tomasz Francuszkiewicz, Komendant Straży Miejskiej w Gnieźnie.

Dla najmłodszych miłośników rowerów mamy niespodziankę! W godzinach 12:00-17:00 będą mogli udekorować swój sprzęt oryginalnymi akcesoriami w postaci naklejek, odblasków, koralików i wstążek.

- To już kolejna taka akcja dla miłośników dwóch kółek w naszej Galerii. W tym roku współpracujemy ze Strażą Miejską w Gnieźnie. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość oznakowania swoich rowerów zapewniając im w ten sposób większe bezpieczeństwo. Stoisko PIMP MY BIKE jest też idealnym pomysłem dla najmłodszych, którzy chcą sami udekorować swój rower i uczynić go oryginalnym i wyjątkowym - mówi Elżbieta Cipcer, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno.

Zapraszamy do Galerii Gniezno 30 lipca w godzinach od 12:00 do 17:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane