piątek, 29 lipca 2022 15:38

Rozbój w Parku Miejskim - komunikat policji

 
Rozbój w Parku Miejskim - komunikat policji źródło: KPP Gniezno

Policjanci z gnieźnieńskiej komendy poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o rozbój na jednym z mieszkańców miasta.

Aktualizacja: Jak poinformowała nas KPP Gniezno, sprawca rozboju, po publikacji wizerunku, sam zgłosił się na komendę.

 

W piątek Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat, w którym zwraca się do mieszkańców z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, uchwyconego na nagraniu z monitoringu. 

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który jest podejrzewany o rozbój na mieszkańcu Gniezna. Do zdarzenia doszło w nocy (z środy na czwartek) 27/28 lipca br. około godziny 1:30 na terenie Parku Miejskiego, od strony ulicy Konikowo w Gnieźnie - informuje KPP Gniezno.

Osoby rozpoznające mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP Gniezno tel. 47 77 21 211, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane