niedziela, 31 lipca 2022 08:48

Dachowanie na krajowej „piętnastce”

 
Dachowanie na krajowej „piętnastce” zdjęcie nadesłane

W sobotni wieczór służby zostały wezwane do zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na szosie w Lulkowie w gminie Gniezno. 

Do zdarzenia doszło 30 lipca, przed godziną 19.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki BMW, jadąc na drodze krajowej nr 15 między Gnieznem a Trzemesznem, na wysokości Lulkowa wypadł z jezdni, a następnie doszło do dachowania pojazdu, które zatrzymało się przy drzewie.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, OSP Trzemeszno i OSP Strzyżewo Smykowe. Podróżujący zdołali opuścić pojazd o własnych siłach i ostatecznie nikomu nic się nie stało. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza X niedziela, 31 lipca 2022 09:58 napisane przez X

    No nie inaczej - tylko jak zwykle w takich sytuacjach - BMW w roli głównej :-)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane