poniedziałek, 01 sierpnia 2022 09:00

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia auta

 
Poszukiwani świadkowie uszkodzenia auta zdjęcie nadesłane

Poszukiwani są świadkowie zniszczenia pojazdu, do czego doszło w minioną sobotę 30 lipca na ul. Warszawskiej w Gnieźnie.

O zdarzeniu informuje nas poszkodowany mieszkaniec, któremu uszkodzono auto. Sytuacja miała miejsce 30 lipca około godziny 20 na ul. Warszawskiej, przy sklepie Żabka. Tam to pojazd pozostawiony na miejscu postojowym, został uszkodzony dużym elementem betonowym, którym m.in. wybito szybę.

- Proszę każdego co cokolwiek widział o kontakt. Policja już prowadzi sprawę. Monitoring uchwycił sprawców - informuje nas gnieźnianin. O kontakt prosimy przez adres mailowy redakcji.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane