poniedziałek, 01 sierpnia 2022 11:31

Interwencja straży w zakładzie przy ul. Roosevelta

 
Interwencja straży w zakładzie przy ul. Roosevelta archiwum redakcji

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały zadysponowane do zadymienia hali produkcyjnej, na terenie jednego z zakładów przy ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia, przed godziną 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie jednej z hal produkcyjnych firmy znajdującej się przy ul. Roosevelta, wystąpiło zadymienie, wydobywające się z instalacji wentylacyjnej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno.

Przed dotarciem strażaków pracownicy firmy opuścili budynek, a po przyjeździe zastępów zastano zadymienie hali wydobywające się na zewnątrz. Działania straży pożarnej ograniczyły się do wentylacji pomieszczeń oraz znalezienia źródła zadymienia w instalacji, a następnie sprawdzenia całości miernikami wielogazowymi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane