wtorek, 02 sierpnia 2022 08:14

Kurs języka polskiego dla dzieci z Ukrainy

  mnopr

Fundacja Our Voice organizuje pierwszy projekt w Gnieźnie i zaprasza na kurs języka polskiego dla dzieci z Ukrainy, które z powodu wojny przyjechały do Pierwszej Stolicy i okolic.

Organizatorzy przygotowali intensywny wakacyjny kurs polskiego dla dwóch grup dzieci: 7-11 lat oraz 12-15 lat. Dzięki grantowi z programu firmy Netto - Sąsiedzka Pomoc, dzieci mają kurs całkowicie za darmo. 

Kurs rozpoczyna się 8 sierpnia 2022 roku i kończy 19 sierpnia br.obejmuje 10 lekcji po 2 godziny każda. Spotkania odbywają się stacjonarnie w Gnieźnie w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Łubieńskiego. -Każdy uczestnik otrzymuje darmowe podręczniki oraz drobne upominki.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7 - 11 lat i 12 - 15 lat w godzinach 9.00 - 11.00 oraz 11.00 - 13.00. Sam kurs jest bezpłatny - rodzice uczestników nie ponoszą żadnych kosztów. 

Kurs skierowany jest dla dzieci, które uciekając przed wojną, znalazły schronienie w Gnieźnie i okolicach. zajęcia prowadzi lektor języka polskiego oraz opiekun ukraińskojęzyczny.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz kontaktowy: bit.ly/kursgniezno

Zapisy trwają do 3 sierpnia 2022 roku, a w przypadku dużego zainteresowania, rejestracja zakończy się szybciej. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. Na początku kursu dzieci otrzymają materiały do zajęć, a na koniec drobne upominki:)

Kontakt z Fundacją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 571-343-494

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane