wtorek, 02 sierpnia 2022 14:45

Poszukiwany gnieźnianin ukrywał się nad morzem

 

Gnieźnieńscy policjanci operacyjni udali się w miniony poniedziałek nad polskie wybrzeże. Skłoniła ich do tego informacja, że w jednej z miejscowości ma się ukrywać poszukiwany przez nich osobnik.

1 sierpnia funkcjonariusze udali się do Darłówka w województwie zachodniopomorskim. Mimo iż wielu, także gnieźnian, wybiera się w tym kierunku w celach rekreacyjnych, tak policjanci mieli zupełnie inny program swojego wyjazdu - było to zatrzymanie 36-letniego mieszkańca Gniezna, który był poszukiwany listem gończym.

- Wcześniej funkcjonariusze podjęli szereg czynności operacyjnych, które pozwoliły ustalić dokładne miejsce pobytu mężczyzny - informuje KPP Gniezno.

Informacje posiadane przez policjantów potwierdziły się, a 36-latek został zatrzymany. Zgodnie z treścią listu gończego, trafił od razu do zakładu karnego, gdzie ma do odsiedzenia osiem miesięcy kary pozbawienia wolności. Oznacza to, że opuści więzienie wczesną wiosną.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane