wtorek, 16 sierpnia 2022 09:08

Policyjna obława za złodziejami

 

Od wtorkowych godzin rannych mieszkańcy z rejonu gminy Niechanowo informują nas o dużej obecności funkcjonariuszy policji w rejonie jednej z wsi. 

Od kilku mieszkańców otrzymaliśmy informację o akcji policyjnej, która rozgrywa się obecnie w rejonie Marysina koło Niechanowa. Na miejscu pojawiło się przynajmniej kilka patroli, które otaczają teren wokół jednego z pól.

- Akcja policji w Marysin gmina Niechanowo poszukiwani prawdopodobnie złodzieje którzy ukryli się w polu z kukurydzą - przekazał nam jeden z mieszkańców okolicy. Inny dodał, że prawdopodobnie są to złodzieje katalizatorów, którzy wczesnym rankiem zostali nakryci podczas swojej "aktywności" w tej okolicy i uciekli w pole. Na miejscu mieli porzucić swoje narzędzia.

Na tę chwilę KPP Gniezno nie udziela dodatkowych informacji w tej sprawie. Wiadomo jedynie iż złodzieje ukrywają się, a na miejsce ściągnięto dodatkowe siły policyjne, które otoczyły teren z wielu stron.

Uwaga - ten artykuł ma kontynuację:

Koniec pościgu. Pies policyjny dopadł ukrywającego się złodzieja

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane