piątek, 16 września 2022 08:35

Zasłabnięcie przy drodze. Prowadzono reanimację

 

W czwartkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do którego doszło przy drodze wojewódzkiej nr 194 w Łubowie.

Sytuacja miała miejsce przed godziną 22 w pobliżu marketu znajdującego się w Łubowie. Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna w średnim wieku, jadąc rowerem, nagle upadł i stracił przytomność.

Na pomoc mu ruszyli świadkowie tego zdarzenia, którzy powiadomili służby. Przybywając na miejsce zespół ratownictwa medycznego zastał mężczyznę z utraconymi funkcjami życiowymi i prowadzoną resuscytację krążeniowo-oddechową, którą następnie kontynuowano. Do pomocy przy niej zaangażowano także druhów z zadysponowanej OSP Łubowo.

Po kilkudziesięciu minutach reanimacji udało się poszkodowanemu przywrócić funkcje życiowe i został on przekazany do karetki, którą przewieziono go do szpitala. Na miejscu obecna była również policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane