wtorek, 20 września 2022 09:57

Rusza sezon grzewczy - pora odkręcić kaloryfery

 

Od 21 września ruszy dostawa ciepła do centralnego ogrzewania w budynkach zasilanych z PEC. Mieszkańcy proszeni są o pełne otwarcie zaworów.

Jesienna aura najwyraźniej już się zadomowiła, a chłodniejsze dni stają się codziennością. W związku z tym rusza sezon grzewczy, o czym informuje Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w komunikacie skierowanym do mieszkańców.

- Z dniem 21 września 2022 r. zostanie włączona dostawa ciepła na cele centralnego ogrzewania. W związku z powyższym przypominamy o konieczności ustawienia przy grzejnikowych głowic termostatycznych w pozycji pełnego otwarcia. Ułatwi to naszym służbom technicznym uzupełnienie ciśnienia w instalacji oraz pozwoli na skuteczne usunięcie powietrza ze zładu grzewczego - zawarto w komunikacie.

Jak dalej zaznaczono, z uwagi na trwającą wymianę grzejników, dostawa ciepła do niektórych budynków może ulec opóźnieniu. Ewentualne awarie prosi się zgłaszać pod numerem telefonu 61-426-54-25 lub 61-426-53-30.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane