wtorek, 20 września 2022 11:05

W czwartek bezpłatne przejazdy MPK. Wystarczy dowód rejestracyjny i tożsamości

 

W najbliższy czwartek przypadać będzie Europejski Dzień bez Samochodu. Tego dnia będzie można skorzystać z bezpłatnych przejazdów MPK pod pewnymi warunkami.

W czwartek 22 września przypadać będzie Europejski Dzień bez Samochodu. Jego założeniem jest promowanie korzystania z komunikacji publicznej, jako alternatywnego środka transportu.

Tego dnia będzie można skorzystać z darmowego przejazdu autobusem MPK na wszystkich liniach. Dziś informuje o tym spółka: Przypominamy, że 22 września wszystkie osoby będące właścicielami i współwłaścicielami samochodów mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w Gnieźnie - napisano w komunikacie. Aby skorzystać z takiej możliwości, trzeba spełnić pewien warunek.

Co trzeba spełnić, by skorzystać z takiego przejazdu? Wystarczy mieć przy sobie ważny dowód rejestracyjny pojazdu i dokument poświadczający tożsamość - informuje MPK Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane