środa, 21 września 2022 13:05

Spotkanie ws. rowerowego potencjału Gniezna

 

W najbliższy poniedziałek zaplanowano spotkanie w sprawie "rowerowego potencjału" Gniezna - jego dotychczasowym działaniom i planowanym przedsięwzięciom.

Wydarzenie jest kierowane do osób, które korzystają z roweru, jako codziennego środka transportu lub w formie rekreacyjnej, ale także innych użytkowników dróg. Każdy, kto ma swoje uwagi, spostrzeżenia lub chce posłuchać i porozmawiać na "rowerowy" temat, może skorzystać z takiej możliwości. 

- W Gnieźnie działają kluby i organizacje, które w różnych formułach zachęcają do korzystania z roweru turystycznie, sportowo i na co dzień. Chcąc działać wspólnie zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy mieliby ochotę podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi tego co za nami, a może i propozycjami na temat rowerowych przedsięwzięć w przyszłości - informuje Urząd Miejski.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 26 września o godzinie 17:30 w Starym Ratuszu. Osoby, które chciałyby wziąć udział spotkaniu, ale nie mogą się pojawić osobiście, proszone są o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do najbliższego piątku - przewidywana jest transmisja online. Osoby, którym termin nie pasuje, również proszone są o kontakt.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane