czwartek, 14 maja 2015 15:30

Noc Muzeów już blisko…

  Materiał nadesłany

Przygotowania do Nocy Muzeów w Gnieźnie trwają! Szykują się niespodzianki, niesamowite atrakcje i prawdziwe emocje!

Drodzy mieszkańcy Gniezna i nie tylko, mali i duzi, młodzi i starzy, sobotnie popołudnie zarezerwujcie na wizytę w Muzeum. Dlaczego? Bo muzealnicy to tytani pracy! Szykujemy się na spotkanie z Państwem pod każdym względem. Dowody? Postanowiliśmy zatroszczyć się również o budynek Muzeum i wspólnymi siłami zabraliśmy się do wielkiego sprzątania. Archeolodzy, edukatorzy, pracownicy administracji, słowem wszyscy, zbierali śmieci, grabili, zamiatali ścieżki.

Odliczamy dni i czekamy na każdego, kto ma ochotę spotkać się i porozmawiać o zabytkach, historii i o nas samych. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane