Wydrukuj tę stronę
sobota, 13 czerwca 2015 09:35

„Miłe złego początki”

  Materiał nadesłany

Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej kolejny już czwarty raz zorganizowało wyjazd gimnazjalistów z Niechanowa na integracyjne spotkanie z młodzieżą Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Gnieźnie.

Tradycją już stało się, że młodzież z tego ośrodka zaprasza na przedstawienie teatralne w własnym wykonaniu. Tym razem Gimnazjaliści Zespołu Szkół w Niechanowie mieli okazję oglądać przedstawienie pt. „Miłe złego początki” . Rzecz miała się na temat alkoholu w rodzinie, skutkach picia, szeregu nieszczęść, jakie spotkało członków rodzin osób pijących. Odbiór przedstawienia przez młodzież był silnie emocjonalnym przeżyciem, połączonym z głęboką refleksją oraz upustem emocji.

Na zakończenie młodzież Ośrodka zaprezentowała kilka układów tanecznych dla rozluźnienia atmosfery. Przy słodkim poczęstunku, przygotowanym przez siostry z ośrodka, młodzież mogła wymienić się doświadczeniem, poznać się porozmawiać oraz obdarować się drobnymi upominkami ufundowanymi przez Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej.

 

Galeria

9 komentarzy