czwartek, 02 lipca 2015 09:59

Historia Bez Cenzury o Gnieźnie już na YouTube

 

Internetowy kanał popularno-naukowy Historia Bez Cenzury, opublikowało na YouTube.pl odcinek dotyczący Gniezna - pierwszej stolicy Polski.

Autorzy projektu, którym jest Historia Bez Cenzury, znani są ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do sposobu wyjaśniania pewnych faktów historycznych. Na początku czerwca twórcy przyjechali do Gniezna by stworzyć pierwszy odcinek dotyczący stolic naszego kraju. Na początku gotowy materiał był opublikowany na prywatnym kanale MovieBox, a teraz trafił także na YouTube. Zapraszamy do obejrzenia (także ponownie!) i udostępniania.

1 komentarz

  • Link do komentarza gość z Polski czwartek, 02 lipca 2015 16:02 napisane przez gość z Polski

    Mnie interesuje historia współczesna. Jak to się stało, że ludzie władzy "najlepsi z najlepszych" rozłożyło nasze miasto i powiat.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane