wtorek, 03 listopada 2015 13:13

Brutalny gwałt na porwanej kobiecie!

 

Pod koniec października doszło na terenie Gniezna do niewyobrażalnej tragedii. Oprawca porwał młodą kobietę, a następnie pozbawił wzroku i zgwałcił!

Informacje w tej sprawie dotarły do nas nieoficjalnie i do chwili obecnej śledczy badali sprawę. Jak się dowiedzieliśmy już oficjalnie od prokuratora Piotra Gruszki z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie, do zdarzenia miało dojść między 27 a 29 października.

Porwana kobieta ma 23 lata: - Pokrzywdzona była więziona najpierw w piwnicy, a później w mieszkaniu. Na początku pozbawienia wolności, sprawca pozbawił ją wzroku poprzez własnoręczne wciśnięcie gałek ocznych w oczodoły. Taką niewidzącą przetrzymywał ją trzy dni, przy czym zgwałcił ją przemocą w drugim dniu więzienia. Następnie odprowadził ją pod klatkę schodową jej mieszkania i tam pozostawił - przekazał Piotr Gruszka. Jak dodał, jego zdaniem od lat na terenie Gniezna nie doszło do tak brutalnego zdarzenia.

44-letni sprawca tego makabrycznego uczynku został już ujęty i decyzją prokuratora przekazano wniosek o tymczasowe aresztowanie do Sądu Rejonowego w Gnieźnie. Decyzja w tej sprawie ma zapaść dzisiaj, tj. 3 listopada.

Więcej informacji o tym wstrząsającym wydarzeniu:

Zobacz także: Grzegorz P. dobrze znał swoją ofiarę

41 komentarzy

 • Link do komentarza Mariusz poniedziałek, 24 października 2016 11:51 napisane przez Mariusz

  Najlepiej byłoby gościowi wydłubać oczy i przywiązać telefon do głowy i połączyć z kimś bliskim i zostawić w lesie. To byłoby dla niego męczące gdy by nie wiedział jak wrócić do domu

 • Link do komentarza człowiek piątek, 06 listopada 2015 18:35 napisane przez człowiek

  Zwolennikom kary śmierci przypominam, że nie jesteście dawcami życia, więc nie macie prawa go nikomu go odbierać.

 • Link do komentarza kamila piątek, 06 listopada 2015 15:08 napisane przez kamila

  A mogliscie zagłosować na jedyną partię, która jest za karą śmierci- partię KORWiN. A jednak woleliście wybrać PIS, które niczym szczególnie się do PO nie różni.

 • Link do komentarza czarna piątek, 06 listopada 2015 14:49 napisane przez czarna

  Niestety pozostaje chora demokracja i humanitaryzm. Nikt nie byłby w stanie wprowadzić teraz kary śmierci. Zbyt wiele organizacji, umów międzynarodowych, których polska jest stroną. Od zeszłego roku o ile dobrze pamiętam ratyfikowaliśmy zakaz kary śmierci nawet podczas wojny. Nikt nie zmieni systemu, nikt. Współczuję dziewczynie, psychopata dobrze to przemyślał. Ona z każdym dniem będzie pamietała to zdarzenie, czarmna pustka, ja bym nie wytrzymała psychicznie.

 • Link do komentarza Kinia środa, 04 listopada 2015 22:39 napisane przez Kinia

  Nie pisać "jakiś tam" tylko z nazwiska i imienia. Wywiesić plakaty po całym mieście, nagłośnić a nie ukrywać człowieka- niech wszyscy go poznają i wiedzą na przyszłość kogo unikać ... Myślę, że to mogła być jakaś zemsta, rodzaj zemsty ogólnie na kobietach. I z pewnością ten facet ma problem ze sobą i nikt tego nie zmieni...nawet więzienie a wręcz pogorszy > Pewnie takich jest więcej tylko się ukrywają ze swoimi emocjami chorymi :(

 • Link do komentarza Łukasz środa, 04 listopada 2015 18:33 napisane przez Łukasz

  On spokojnie będzie dostawał 2 razy dziennie jedzonko którym w normalnych domach tego brakuje. LUDZIE!!! To wszystko za nasze podatki!!! to jest nie do pomyślenia że my żywimy takich "ludzi"

 • Link do komentarza witeq środa, 04 listopada 2015 13:50 napisane przez witeq

  co za sk***. każda kara będzie dla niego za łagodna.

 • Link do komentarza Lesek środa, 04 listopada 2015 13:25 napisane przez Lesek

  Jestem za kara smierci

 • Link do komentarza Przeciwny. środa, 04 listopada 2015 10:54 napisane przez Przeciwny.

  Wg mnie powinno być oślepienie tego zwyrodnialca oraz odcięcie mu "narzędzia zbrodni" - czyli wykastrować drania.

 • Link do komentarza wwa środa, 04 listopada 2015 00:25 napisane przez wwa

  pewnie 10 lat i hola.... a powinna byc kara smierci

 • Link do komentarza Qmaty wtorek, 03 listopada 2015 22:32 napisane przez Qmaty

  madzik, sędzia tak jak lekarz - nie może działać we własnej sprawie ;)

 • Link do komentarza madzik12 wtorek, 03 listopada 2015 22:26 napisane przez madzik12

  wiec sprawy potoczą się w nastepujacy sposób pojdzie do lekarza uznaja go za niepoczytalnego w chwili popełniania tego czynu pojdzie do zakładu psychiatrycznego na ok 2-3 lat i go wypuszcza bo dobrze się sprawowal w tym zakładzie takie niestety jest polskie prawo. jestem tylko ciekawa co by zrobiła taka osoba która osadza takich ludzi i wydaje lagodne wyroki jeśli chodzilo by o kogos z jej rodziny np. corke tez wydała by laskawy wyrok????????????????

 • Link do komentarza Pozdro Daniel wtorek, 03 listopada 2015 20:58 napisane przez Pozdro Daniel

  Po co areszt ? Udostępnić dane osobowe. Reszta zrobi się sama. Taki delikwent nie powinien funkcjonować w żadnym społeczeństwie. Ewentualnie jak już wiezienie to na otwartym oddziale...

 • Link do komentarza ania wtorek, 03 listopada 2015 20:42 napisane przez ania

  Jaka kara śmierci? Co wy mówicie...? Powinien być torturowany do końca swojego życia. Zniszczył 23-letnią dziewczynę. Codziennie wiercenie w zębach, podtapianie, przypalanie, rwanie paznokci, szpilki wbijane do uszu, obcięcie powiek i warg a małego ponacinać i do soli - taka wizja jego losu choć trochę przysłania mi obraz tragedii tej dziewczyny...

 • Link do komentarza cichy666 wtorek, 03 listopada 2015 19:10 napisane przez cichy666

  Dlatego powinna być kara śmierci dla takich bestii.

 • Link do komentarza Ciapaty... wtorek, 03 listopada 2015 18:49 napisane przez Ciapaty...

  Kobiety wybierają głupich facetów za partnerów , myśla ze sa zaradni itp.. a to zwykli głupcy bez własnego zdania ... i jakiegokolwiek pojecia o najwazniejszych sprawach w zyciu .

 • Link do komentarza baq wtorek, 03 listopada 2015 18:45 napisane przez baq

  facet jest psychopatą, to widać na pierwszy rzut oka. A żaden psychopata nie powinien chodzić po ziemi. Niestety zbyt wielu ich mamy w strukturach rządowych.

 • Link do komentarza tiritomba wtorek, 03 listopada 2015 18:26 napisane przez tiritomba

  Do "olo"- przestań lemingu mieszać do tego politykę.Raczej pomyśl,czy facet zna przykazania i czy rodzice wychowywali go po chrześcijańsku. Czy choć raz był w kościele na mszy.

 • Link do komentarza mieszkaniec Gniezna wtorek, 03 listopada 2015 18:24 napisane przez mieszkaniec Gniezna

  ujawnić co to za kozak !!!

 • Link do komentarza nudnystan wtorek, 03 listopada 2015 18:22 napisane przez nudnystan

  Pewnie dostanie 3 lata w zawieszeniu za niską szkodliwość społeczną.

startpoprz.123nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane