niedziela, 26 czerwca 2016 17:35

Festyn rodzinny w Działyniu

  mn
Festyn rodzinny w Działyniu zdjęcie nadesłane

Początek wakacji to czas kiedy młodzież zaczyna mieć potrzeby aby ktoś im zorganizował czas zamiast szkoły. Jest to również czas kiedy rodzice mogą spędzić więcej czasu razem.

W połączeniu tych dwóch dziedzin doskonale odnalazło się sołectwo w Działyniu, które w pierwszą niedzielę wakacji zorganizowało „Festyn Rodzinny – Mama Tata i Ja z radnymi”.

Na uczestników czekało pięć konkurencji sportowych takich jak: rzut piłką do kosza, strzał piłką do bramki, rzut woreczkami do kosza, rzut ringo, zbijanie kręgli. Przewidziano również konkurs plastyczny. Wszyscy którzy w niedzielne popołudnie zdecydowali się spędzić na boisku Orlik w Działyniu mogli skorzystać z wielu atrakcji. Była możliwość zabawy w strażaka, był zamek dmuchany, organizatorzy zapewnili oprawę muzyczną i techniczną. Zorganizowano również mecz piłki nożnej dorośli – dzieci zakończył się wygraną młodszej ekipy 3:2. Dla każdego przewidziano ciasto, oraz kiełbaskę z grilla. Wszelkie atrakcje były bezpłatne. Medale w konkurencjach rozdawał Burmistrz Miasta i Gminy Kłecko – Adam Serwatka. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane