Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Po raz kolejny do Grodu Lecha zawitali artyści, którzy swoją twórczość prezentują bez scen i specjalnego nagłośnienia lub oświetlenia.

W piątkowe późne popołudnie na prostym odcinku al. Reymonta doszło do zdarzenia drogowego - jedna osoba została poszkodowana.

Zapomnianą, ale bardzo ciekawą historię w dziejach Gniezna odtworzono na wystawie, która zagościła w murach Dobrego Browaru.

piątek, 30 lipca 2021 13:05

Nocny pożar w gospodarstwie

W nocy z czwartku na piątek służby otrzymały powiadomienie o pożarze, jaki został zauważony na terenie jednego z gospodarstw w Mielżynie w gminie Witkowo.

Trwa postępowanie mające na celu wyłonienie wykonawcy dokumentacji dla przebudowy drogi krajowej nr 15 na odcinku z Gniezna do granicy z powiatem wrzesińskim.

Ogłoszony został przetarg na drugo odcinek ścieżki rowerowej, która powstanie w tym roku na ul. Gdańskiej. W sumie cała ulica od Winiar do galerii zyska taki szlak. 

W najbliższą niedzielę, w ramach głośnej próby, uruchomiony zostanie system alarmowania. W ten sposób upamiętniona zostanie rocznica wybuchu powstania warszawskiego.

piątek, 30 lipca 2021 10:05

Co na weekend 30 lipca - 1 sierpnia?

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.

Inspektorzy drogowi zatrzymali do kontroli pojazd nienormatywny, którego kierowca mimo stwierdzonych nieprawidłowości, odmówił przyjęcia mandatu.

W czwartkowy późny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze zauważonym na terenie ogródków działkowych przy ul. Wrzesińskiej.

Strona 1 z 714

Ostatnio dodane