środa, 28 marca 2018 12:31

Galeria Piastova przygotowana do otwarcia

  mnopr

W czwartek, 5 kwietnia, zostanie otwarta Galeria Piastova, której inwestorem i deweloperem jest NAPOLLO. Obiekt posiada już pozwolenie na użytkowanie, a poziom komercjalizacji przekroczył 98% - do oferty dołączyły jeszcze dwa sklepy.

Galeria Piastova, która powstała u zbiegu ul. Witkowskiej i Składowej, ma powierzchnię całkowitą wynoszącą blisko 10 tys. metrów kwadratowych, z czego powierzchnia najmu wynosi ok. 8 tys. metrów kwadratowych. Tuż przy niej znajduje się parking naziemny na ok. 380 miejsc, a obok powstanie supermarket dom i ogród Bricomarché oraz stacja benzynowa. 

Dobiega końca komercjalizacja galerii - obecny poziom najmu to ponad 98%. W ostatnim czasie umowy zostały podpisane z franczyzobiorcami marek Top Secret oraz Gatta. Wśród najemców centrum handlowego znajdują się również, m.in.: Intermarché, Martes Sport, CCC, KiK, PEPCO, RTV EURO AGD, Hebe, Empik, KS Sport. W galerii dostępna będzie również oferta usługowa, m.in. salonik prasowy, kantor, kwiaciarnia oraz gastronomiczna. 

- Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie projektem wśród najemców. Świadczy to zarówno o jakości naszego konceptu, jak i dużym potencjale miasta, który doceniają znane i popularne marki - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie NAPOLLO. 

Obiekt handlowy w ostatnich dniach przechodził kontrole bezpieczeństwa, a także uzyskał już zgodę na użytkowanie, co pozwala dotrzymać termin otwarcia sklepu - 5 kwietnia godzina 11:00. 

20 komentarzy

 • Link do komentarza Swoj sobota, 31 marca 2018 14:25 napisane przez Swoj

  Szkoda tylko że inwestor jest niewypłacalny

 • Link do komentarza o piątek, 30 marca 2018 17:39 napisane przez o

  Kryształy w środku i dziadostwo estetyczne na zewnątrz. Czelabińsk pełną gębą - to otoczenie galerii, jeśli chodzi o chodniki i stan dróg

 • Link do komentarza To znowu ja piątek, 30 marca 2018 16:56 napisane przez To znowu ja

  Dobrze, że sklepy nijakie - paraliż komunikacyjny przewiduję na ok 2 tygodnie. Przez ten czas wszyscy ciekawscy obejrzą to i więcej nie wrócą. Dla mnie ciekawszym newsem jest przyszłe otwarcie Decathlona w Gnieźnie.

 • Link do komentarza wilk piątek, 30 marca 2018 14:12 napisane przez wilk

  Dlaczego galeria Piastova przez V ???? Czy chodzi tutaj o ród PIASTÓW czy o jakiegoś ruskiego czy czeskiego osobnika Piastova ????? Kto to wymyślił taki językowy bubel ???? Jeżeli słowo pochodzi od Piastów to powinna nazywać się PIASTOWSKA !!!!! Kto tym bublowatym nazwom w ogóle dawał nazwę,a zarządca miasta zwany budzikiem,w ogóle się .......obudził ?????

 • Link do komentarza Barbara piątek, 30 marca 2018 09:31 napisane przez Barbara

  Co to za władza miasta, która nie ma wplywu na to, co sie dzieje w zarzadzanym przez nią mieście? Prezydent nie panuje nad podstawowymi sprawami mieszkanców, ale zabawia sie w królikarnię. A co do galerii dla ubogich, jak ją ktos nazwal, to szczera prawda. A emeryci i rencisci przeciez nie potrzebuja galerii, bo w koncu to nie oni kupuja w galeriach. W tym molochu to sklepy dla niewymagajacych i wcale nie takie tanie, bo na czynsze muszą ci najemcy zarobic. Nie moja bajka. Ja kupuje raz, a porządnie i nie byle co, bo mnie nie stac na taniznę.

 • Link do komentarza sroka piątek, 30 marca 2018 07:56 napisane przez sroka

  zobaczycie ten karambol komunikacyjny - zanim napiszesz komentarz, przyjrzyj się bardziej sprawie, bo za Kowalskiego rozmawiano z kimś zupełnie innym. Zmienił się właściciel, nowy nie miał żadnych zobowiązań z miastem, więc wyszło jak wyszło. Syf na chodniku to alegoria działalności WZDW, która od półtora roku nie potrafi nawet wyciąć uschniętych drzew po drugiej stronie ulicy Witkowskiej.

 • Link do komentarza zobaczycie ten karambol komunikacyjny piątek, 30 marca 2018 06:50 napisane przez zobaczycie ten karambol komunikacyjny

  firma NAPOLLO coś obiecała zrobić dla Miasta Gniezna jeszcze za kadencji poprzedniego prezydenta kowalskiego.
  I się z tej obietnicy NIE WYWIĄZAŁA !!!!!!!
  Dlatego prawdopodobnie nikt od Prezydenta Miasta oraz nikt z Rady Miasta na tym otwarciu się NIE POJAWI !!
  I dobrze bo ta galeria PRZYSPORZY miastu więcej KŁOPOTÓW niż zysków !!!

 • Link do komentarza Gnieźnianin piątek, 30 marca 2018 03:23 napisane przez Gnieźnianin

  masz rację @pgn2308 teren wokół nowej galerii syf kiła i mogiła np rondo i te betony to chyba raczej zapora przed czołgami,jak to wszystko ruszy to będzie ten rejon sparaliżowany, a ten syf przy rondzie to chyba przez odbywające się na ulicy załadunki tirów przez pobliski skup makulatury co to jest za proceder

 • Link do komentarza urzędas czwartek, 29 marca 2018 21:15 napisane przez urzędas

  Podobno nikt z magistratu na to otwarcie sie nie wybiera. Jakis protest? Cos poszło nie taķ?

 • Link do komentarza ech czwartek, 29 marca 2018 19:08 napisane przez ech

  szeregowiec nie okazuj takiej arogancji, przyjmij do wiadomości że ludzie w Gnieźnie nie należą generalnie do majętnych , mieszkają tu renciści i emeryci, natomiast młodzi którzy jeszcze zostali nie mają dobrze płatnej pracy - takiej jak być może TY w zaprzyjaźnionym urzędzie

 • Link do komentarza szeregowiec czwartek, 29 marca 2018 16:07 napisane przez szeregowiec

  @juhu- te "galerie" sa własnie dla takiego poziomu, jak ty. Dlatego nas też tam nie będzie. Wybieramy inne towarystwo i towary z wyższych półek.

 • Link do komentarza Zenek czwartek, 29 marca 2018 14:41 napisane przez Zenek

  Od składowej na chodniku "rośnie" słup latarni, ciekawe czy przestawią czy tak zostanie

 • Link do komentarza juhu czwartek, 29 marca 2018 11:50 napisane przez juhu

  do mieszkańcy, a w ilu to pisaliście?:D
  Otóż - my mieszkańcy chętnie wybierzemy się do Piastovej. A jeśli chodzi o pomniki - mniej przeszkadzają nam te upamiętniające chłopców, którzy stracili życie wyzwalając Gniezno niż ulice, albo pomniki miernego prezydenta kaczorka

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 29 marca 2018 10:39 napisane przez EagleEye

  @pgn2308 na prospektach zawsze wszystko za..cie wygląda. Targowisko na Pl. Piłsudskiego też miało wyglądać jak z bajki a jak jest wszyscy widzą.Cóż na obrazkach zawsze można wyostrzyć rzeczywistość. Ja czekam na pierwsze korki i zatory jak klienci tego cuda zaczną przyjeżdzać no i jak ''zawali'' się wiadukt. Może w końcu ktoś też przestawi to rondo ''plastiku i ubóstwa'' podczas kolizji aut czego nikomu nie życzę oczywiście. Wszak ''Trzej Muszkieterowie'' z UM będą się zachwycać ''rozwojem gospodarczym'' miasta i jak je ''budzą'' do życia. A w zanadrzu kolejny sklep wielkopowierzchniowy na ul. Poznańskiej obok Orlenu który też na foto wygląda okazale i za...cie

 • Link do komentarza mieszkańcy czwartek, 29 marca 2018 09:30 napisane przez mieszkańcy

  Czy zlikwidowali tę tablicę o wejściu czerwonego agresora do Gniezna? Dopóki ona tam będzie nasze nogi tam nie wejdą do tej Piastovej.

 • Link do komentarza pgn2308 czwartek, 29 marca 2018 08:16 napisane przez pgn2308

  Żeby jeszcze teren wokół Galerii wraz z CHODNIKAMI I ULICAMI wyglądał tak pięknie jak na załączonym obrazku...
  Póki co syf kiła i mogiła...

 • Link do komentarza Fff środa, 28 marca 2018 23:24 napisane przez Fff

  Liczyłam na fajne sklepy

 • Link do komentarza magda środa, 28 marca 2018 23:06 napisane przez magda

  Przechodząc przez pasy od strony Wrzesińskiej, wchodzimy prosto w pomnik tam istniejący. Ścieżka do galerii sama się wydepcze....

 • Link do komentarza tutejszy środa, 28 marca 2018 16:34 napisane przez tutejszy

  Galeria dla ubogich :-(((

 • Link do komentarza wieszcz upadku centrów środa, 28 marca 2018 16:19 napisane przez wieszcz upadku centrów

  Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie projektem wśród najemców. Świadczy to zarówno o jakości naszego konceptu, jak i dużym potencjale miasta, który doceniają znane i popularne marki - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie NAPOLLO.

  Piękny Cytat. Niech o potędze, profesjonalizmie firmy NAPOLLO świadczy jakość wpięcia ciągów komunikacyjnych pieszych w istniejącą infrastrukturę. Nawet im się nie chciało dogadać z zarządcą chodników, żeby je zrobić .... Takiego syfu dawno nie widziałem. Piękna fizytufka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane