czwartek, 14 czerwca 2018 12:32

Wkrótce rusza przebudowa układu drogowego w rejonie ul. Pod Trzema Mostami

 
Wkrótce rusza przebudowa układu drogowego w rejonie ul. Pod Trzema Mostami archiwum redakcji

Firma, wykonująca prace w rejonie układu drogowego na ul. Pod Trzema Mostami, informuje o rozpoczynających się wkrótce pracach budowlanych, które mogą powodować utrudnienia.

Od wakacji do końca przyszłego roku mieszkańcy Gniezna powinni liczyć się z utrudnieniami, które już wkrótce rozpoczną się na obszarze pomiędzy al. Reymonta a ul. Osiniec. Obecnie firma Strabag Sp. z o.o., która jest wykonawcą całej inwestycji, informuje o planowanym rozpoczęciu robót, związanych z realizacją trzeciego odcinka planowanego przedsięwzięcia tj. drogi łączącej ul. Słoneczną z ul. Osiniec (między bazą PKS a fabryką baterii). Prace mają rozpocząć się 2 lipca 2018 roku, a planowane zakończenie przedmiotowych robót przewidziano na 10 grudnia 2018 roku. 

Jednocześnie wykonawca informuje, że całe zadanie związane z rozbudową układu drogowego ul. Pod Trzema Mostami na obszarze pomiędzy al. Reymonta a ul. Osiniec (w tym poszerzenie światła wiaduktu) zakończy się do 26 lipca 2019 roku. Dlatego firma Strabag informuje, że w trakcie realizowanych robót, będą wprowadzane zmiany organizacji ruchu na czas budowy. Na tę chwilę przejazd ul. Pod Trzema Mostami pozostaje otwarty.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane