czwartek, 14 lutego 2019 12:43

Przy ul. Kostrzewskiego ma stanąć budynek handlowo-biurowo-usługowy

 
Przy ul. Kostrzewskiego ma stanąć budynek handlowo-biurowo-usługowy zdjęcie nadesłane / wizualizacja projektu

W ciągu najbliższych dwóch lat na działce u zbiegu ul. Kostrzewskiego i Cienistej ma stanąć budynek handlowo-biurowo-usługowy. Inwestor oferuje powierzchnię pod wynajem lub dzierżawę

Mowa o nieruchomości o układzie nieregularnego trójkąta, która znajduje się przy drodze krajowej nr 15. Od lat teren ten nie był zagospodarowany, a obecnie nowy właściciel planuje budowę w tym miejscu budynku handlowo-biurowo-usługowego.

Obiekt, realizowany przez gnieźnieńskiego inwestora, ma mieć docelowo trzy kondygnacje (parter i dwa piętra) po 800 metrów kwadratowych powierzchni każdy (łącznie 2400 metrów kwadratowych). W chwili obecnej trwa nabór zainteresowanych wynajęciem powierzchni, a w przypadku wyrażenia wcześniejszego zainteresowania, możliwa jest adaptacja lokali bezpośrednio pod wymagania najemcy. Lokale będą z przeznaczeniem pod sklepy, biura, restauracje czy punkty gastronomiczne.

Obszar zajęty przez planowane budynki na terenie nieruchomości dostosowany będzie do możliwości maksymalnej powierzchni zabudowy działki. Poza obiektem handlowo-biurowo-usługowym, przewiduje się także powstanie stacji benzynowej oraz myjni bezdotykowej. Dojazd do posesji możliwy będzie od strony ul. Cienistej.

Pozostała część nieruchomości zagospodarowana zostanie pod miejsca parkingowe oraz zieleń użytkową. Jak nas poinformowano, rozpoczęcie inwestycji planowanej jest w tym roku, a zakończenie prac przewidziane jest na rok przyszły. Więcej informacji o wynajmie można uzyskać w tym miejscu.

6 komentarzy

 • Link do komentarza ZośkaD czwartek, 21 lutego 2019 12:06 napisane przez ZośkaD

  Kiepski pomysł na taka lokalizację. Za mało miejsca na parkingi więc nie wróżę dużych utargów.

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 20 lutego 2019 22:23 napisane przez mieszkaniec

  Do gonzo - prezydent powie, ze rondo ma zrobić inwestor i będzie tak, jak na Składowej. Ale tej drogi nie da się zamknąć i inwestora się nie wystraszy.

 • Link do komentarza gonzo niedziela, 17 lutego 2019 22:45 napisane przez gonzo

  To się zrobi w tym miejscu kolejny komunikacyjny kocioł!, Ale jest nadzieja, że w miejscu słynnej mapy z kamieni powstanie parking, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. A w ogóle to skrzyżowanie jest miejscem częstych stłuczek, a nawet wypadków, Tam powinno być już dzisiaj rondo!

 • Link do komentarza Jack niedziela, 17 lutego 2019 20:49 napisane przez Jack

  Oby nie było tak jak z budynkiem z funkcją mieszkalno - handlową przy ul. Roosevelta. Przez parę lat stoi niewykończony a miał być wizytówką Gniezna.

 • Link do komentarza Lech niedziela, 17 lutego 2019 00:39 napisane przez Lech

  Zamiast budować nowy obiekt pod samymi karmelitankami, starczy poczekać, aż po zmianach na uniwersytecie zamkną IKE. Duży budynek w tym miejscu będzie szukał nowych gospodarzy!

 • Link do komentarza Marco czwartek, 14 lutego 2019 13:38 napisane przez Marco

  Bardzo mało zieleni zaplanowano przy tym obiekcie. Czy nie mam na to jakiś przepisów wymuszających chociaż minimalną ilość nowo posadzonych drzew?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane