Jesteś tutaj:Gospodarka Zakupy w rodzinnym gronie - tylko w Centrum Handlowym „Jagoda”
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 18:13

Zakupy w rodzinnym gronie - tylko w Centrum Handlowym „Jagoda”

  Artykuł sponsorowany

Połączenie szerokiego asortymentu, aktywności sportowej i zdrowej żywności - te cechy bez wątpienia opisują zakupy, jakich można dokonać w Centrum Handlowym "Jagoda", położonym przy ul. Gdańskiej.

Parking, na którym można postawić samochód blisko wejścia? Kasy, do których nie trzeba stać długo w kolejce? Poczta, na której nie trzeba czekać na obsłużenie przez kilka minut? A może chęć spróbowania swoich sił na dowolnym sprzęcie sportowym? O tym może przekonać się każdy, kto wybierze się do Centrum Handlowego "Jagoda" przy ul. Gdańskiej 112, gdzie zarówno starsi, jak i młodsi, mogą znaleźć coś dla siebie.

Integralnym, a przy tym największym ze sklepów obecnych w centrum, jest Jagoda Sam. Każdy, kto wchodzi do środka, spostrzec może na samym początku stoiska ze świeżymi owocami i warzywami, ale z każdym kolejnym krokiem uwagę zwraca przede wszystkim szeroka gama produktów, często niedostępnych w innych sklepach. Szerokie alejki ułatwiają tu poruszanie się z wózkami i dają możliwość lepszego rozeznania w prezentowanym na półkach towarze. Produkty, bardzo urozmaicone, pozwalają dokonać zakupu nie tylko w zakresie żywieniowym, ale wystawione w odpowiednich działach, podsuwają też pomysły na okazjonalne prezenty, które możemy sprawić drugiej osobie. Całość dopełnia wyjątkowe, industrialne wnętrze, które zaskakuje swoją nowoczesnością, a przy tym jest bardzo przyjazne dla wspólnych,rodzinnych zakupów.

 

Od pewnego czasu miłośnicy sportu mają tu do wyboru największe tego typu sklep w Gnieźnie i okolicy. Otwarty kilka miesięcy temu Decathlon to marka, której miłośnikom aktywnego trybu życia nie trzeba specjalnie przedstawiać. Sporty siłowe, bieganie, rower, a może wspinaczka lub biwak ze znajomymi? To tylko wiele pomysłów na wspólnie spędzony wolny czas, do którego każdy może dobrać asortyment właśnie w Decathlonie. Co więcej, każdy ma możliwość nie tylko przymierzenia, ale także sprawdzenia sprzętu na terenie całego sklepu. Tym, którym taka aktywność nie wystarczy, mogą skorzystać z siłowni na wolnym powietrzu, dostępnej przed sklepem.

 

Po przeciwnej stronie na każdego czeka Media Expert, największy tego typu sklep w Pierwszej Stolicy Polski. Oferuje szeroki asortyment sprzętu, którym można wyposażyć cały dom, a bez którego dziś nie wyobrażamy sobie życia. Kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, biuro - do każdego z tych pomieszczeń można znaleźć odpowiednie urządzenie, które sprawi iż więcej czasu będziemy mogli przeznaczyć na to, co naprawdę lubimy.

 

 

 

Wśród tych dużych sklepów, są też i te, które swoją branżą przyciągają konkretnych odbiorców.

 

Słoń - gnieźnianie dobrze znają tę markę. Istniejący już od ponad 20 lat sklep zoologiczny, początkowo działający w jednym punkcie w centrum, przez dwie dekady rozrósł się do swojego rodzaju małej, lokalnej sieci. Punkt, który mają w Centrum Handlowym "Jagoda", jest miejscem, w którym możemy znaleźć nie tylko niezbędne dla naszych pupilów produkty, także akcesoria oraz zabawki, ale także odpowiedzi na pytania, które nas nurtują w tym zakresie. 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy - w tym obszarze porusza się sklep PTR Partner BHP, umiejscowiony obok Słonia. Odzież robocza, obuwie, stroje i ochronne elementy wyposażenia pracownika oraz akcesoria. Wszystko, czego potrzeba do zabezpieczenia ludzkiego organizmu w trakcie wykonywanych prac podczas remontu, na budowach, czy w gospodarstwie znajdzie się właśnie tutaj. Co więcej, w każdy poniedziałek sklep oferuje 15% zniżki!

 

 

 

Konieczność szybkiej wysyłki na drugi koniec kraju albo za granicę? W "Jagodzie" bez kolejek. Od pewnego czasu w Centrum Handlowym funkcjonuje punkt Poczty Polskiej, w którym bez znanego z innych tego typu miejsc długiego oczekiwania, można nadawać i odbierać swoje przesyłki. To spore ułatwienie, zważywszy iż większość innych tego typu obiektów znajduje się z dala od sklepów, a tu można dokonać tego przy okazji zakupów - przed lub po pracy. 

 

 

 

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest niedziela, 23 sierpnia 2020 13:02 napisane przez Jam_Jest

  Stare porzekadło mówi - Reklama dźwignią handlu, i coś w tym prawdy jest, żeby tylko jeszcze te ceny były stabilniejsze, to zakupy w Jagoda sam, byłby w miarę udane.
  Ceny towarów rosną w zastraszającym tempie, a o wędlinach, to nawet nie warto wspomnieć.
  Nie ma dnia, żeby coś nie poszło w górę i to nawet o złotówkę albo i więcej.
  Kaszanka ,wątrobianka, parówkowa itd, co kiedyś kosztowały niewiele, dzisiaj potrafią osiągać cenę kilkunastu złotych, albo ponad dwadzieścia złotych. Dlatego zaprzestałem kupowania wędlin w tym markecie, i kupuję w sklepie u rzeźnika. Jak tak dalej będzie "lawinowy" wzrost cen produktów w JS, to zaprzestanę całkowicie u nich robić zakupy.

 • Link do komentarza Kivi sobota, 22 sierpnia 2020 16:56 napisane przez Kivi

  Każdy kupuje gdzie chce...i ma swoje powody ,dla których to robi...Dobra reklama na pewno nie zaszkodzi

 • Link do komentarza Majkel wtorek, 02 kwietnia 2019 10:15 napisane przez Majkel

  Polecam zakupy w Jagodzie. Polski kapitał i wybór najlepszy w całym Gnieźnie. Jedyny minus za ceny - mogłyby być odrobinę niższe.

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 01 kwietnia 2019 20:42 napisane przez mieszkaniec

  Jak by nie było, to jest jednak polski sklep i należy takie sklepy popierać. Na tym także polega patriotyzm.

 • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 29 marca 2019 11:26 napisane przez Koryfeusz

  Dostanę tam budyń kokosowy? Szukam i w żadnym sklepie nie mają. Za dobry sklep uważam taki, gdzie kupię konkretny towar, po który tam przyszedłem. Nie ma tego towaru to sklep nie spełnia do końca moich oczekiwań. Czy w Jagodzie tam jest to się przekonam osobiście.

 • Link do komentarza Luluś detoks czwartek, 28 marca 2019 21:14 napisane przez Luluś detoks

  oj chyba czują obecność L idla

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane