środa, 23 października 2019 09:38

Nowe osiedle: „Brylantowe Przedmieście”

  Artykuł sponsorowany

Atrakcyjne położenie w dobrze skomunikowanej części miasta - to jeden z wielu atutów nowej inwestycji, jaka już powstaje w Gnieźnie przy ul. Tuwima oraz ul. Lema. 

Dogodne położenie w spokojnej dzielnicy, zlokalizowanej z dala od głównych arterii, ale również bezpośredni dostęp do dróg prowadzących do wszystkich części miasta. Nowe osiedle „Brylantowe Przedmieście” to projekt wiodącego inwestora mieszkaniowego na wrzesińskim rynku - Aparton Grupa Deweloperska, która planuje w ciągu najbliższych lat wybudować trzy budynki wielorodzinne między Skiereszewem i Dalkami. Budowa pierwszego z nich już trwa.

Do tej pory właściciele Aparton Grupy Deweloperskiej na terenie Wrześni wybudowali prestiżowe osiedla „Apart Opieszyn”, „Nowa Gorzelnia”, „Apart Park Strzykały” oraz osiedle domów szeregowych „Bulwar Glinki”. Decyzja o tym, by rozszerzyć rynek swojej działalności także na Gniezno spowodowana jest dużym zapotrzebowaniem na tego typu inwestycje w Grodzie Lecha.

Mając za sobą wybudowanie do tej pory 270 mieszkań oraz 29 domów szeregowych, deweloper rozpoczął realizację w Gnieźnie pierwszego z trzech zaplanowanych budynków mieszkalnych wielorodzinnych - po 33 mieszkania w każdym z nich. Inwestycja, powstaje w obszarze ul. J. Tuwima, ul. S. Lema oraz ul. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej - obecnie najbardziej rozwijającej się części Gniezna. 

Mieszkania, które buduje Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k., będą utrzymane w najwyższym standardzie wykonania. Lokale o powierzchni od 32 do 124 m2 (przedział metrażowy 32 m2– 71m2 / dwa apartamenty większe: 92m2 i 124m2) będą posiadały balkony bądź tarasy na parterze, a ponadto w budynkach znajdą się windy, skrytki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Aby spełnić standardy miejsc postojowych, realizowana jest podziemna hala garażowa, do której mieszkańcy także będą mogli wygodnie dojechać windą

Wysoki standard wykończenia firmy Aparton Grupa Deweloperska podkreślają także dodatkowe elementy, które zostaną zrealizowane w ramach ww. inwestycji:

 • Nowoczesna biało-szara kolorystyka budynków z okładziną o strukturze drewna dębowego
 • Balustrady ze stali kwasoodpornej wypełnione szkłem mlecznym
 • Brokatowy tynk dekoracyjny na ścianach korytarzy i klatek schodowych
 • Podłoga na korytarzach i klatkach schodowych z kamienia naturalnego - granitu
 • Poręcze na klatkach schodowych malowane proszkowo
 • Kolorystyka klatek schodowych: biel-czerń, oświetlenie LED
 • Drzwi do mieszkań firmy Gerda
 • Mechaniczna wentylacja wywiewna
 • Tereny zielone zaprojektowane przez architektów krajobrazu
 • Automatyczne podlewanie terenów zielonych
 • Ogólnodostępne miejsca postojowe, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych
 • Plac zabaw: huśtawki, bujak sprężynowy, tor przeszkód oraz zjeżdżalnia
 • Ciekawe elementy małej architektury np. kłody drewna oraz nowoczesne elementy np. ławki, oświetlenie osiedla, stojaki rowerowe, kosze na śmieci

Sprzedaż mieszkań w pierwszym, realizowanym już budynku trwa. Obecnie już 2/3 lokali ma swoich nabywców, co tylko pokazuje, jak dużym cieszą się zainteresowaniem. Obecnie dostępne w sprzedaży są:

 • mieszkania trzypokojowe  o powierzchni 54 i 57 m2
 • mieszkania na parterze z przestronnymi tarasami
 • mieszkania na 1 i 2 piętrze z balkonami

Co więcej - przy pierwszym z budynków powstanie plac zabaw!

Biuro sprzedaży znajduje się w głównej siedzibie firmy we Wrześni oraz w Gnieźnie przy placu budowy. 

 

1 komentarz

 • Link do komentarza mama środa, 23 października 2019 10:53 napisane przez mama

  A jak daleko dzieci będą miały w przyszłości do Szkoły ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane