wtorek, 14 stycznia 2020 14:49

Dyskusja ws. dróg rowerowych została wydłużona

 
Dyskusja ws. dróg rowerowych została wydłużona archwium redakcji

Konsultacje społeczne w sprawie koncepcji budowy dróg rowerowych na terenie Gniezna zostały wydłużone oraz zaplanowano oficjalne spotkanie z mieszkańcami.

Oddolne działania społeczne w obszarze dyskusji nad koncepcją tras rowerowych na terenie Gniezna przyniosły skutek. Termin konsultacji na ten temat został wydłużony do 31 stycznia i do tego czasu uwagi można zgłaszać zarówno poprzez stronę rowery.gniezno.eu, a także pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w formie pisemnej lub osobiście w pokoju 42 Urzędu Miejskiego.

Ponadto w sobotę 22 lutego od godziny 10:00 w Starym Ratuszu odbędzie się spotkanie zespołu doradczego Urzędu Miejskiego z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami, w tym także omówienie zgłoszonych uwag oraz została zaplanowana debata społeczna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane