Jesteś tutaj:Gospodarka Przebudowa ul. Rzeźnickiej - spotkanie dla mieszkańców
wtorek, 18 lutego 2020 11:20

Przebudowa ul. Rzeźnickiej - spotkanie dla mieszkańców

  UM
Przebudowa ul. Rzeźnickiej - spotkanie dla mieszkańców źródło: UM

W najbliższych tygodniach ruszą prace przy przebudowie ul. Rzeźnickiej, która wkrótce stanie się deptakiem. Szczegóły tego przedsięwzięcia będzie można poznać na spotkaniu z mieszkańcami.

W nieodległym czasie ruszy przebudowa ul. Rzeźnickiej na strefę pieszą – deptak. W związku z tym Miasto Gniezno zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 25 lutego 2020 roku o godzinie 18.00 w budynku Starego Ratusza (sala na parterze budynku, wejście od ul. B. Chrobrego 41).

Na  spotkaniu omówiony zostanie przebieg i harmonogram planowanych prac drogowych oraz robót związanych z wymianą sieci gazowej i wodociągowej.

4 komentarzy

 • Link do komentarza avalon środa, 19 lutego 2020 16:32 napisane przez avalon

  Niby ok, ale szkoda że slamsy zostaną.
  Mam na myśli piętrowy barak długi na pół ulicy, kiedyś był w nim chyba sklep z tonerami i tuszami do drukarek.

 • Link do komentarza Przechodzien środa, 19 lutego 2020 09:04 napisane przez Przechodzien

  A czy prezydent przez lata podjął temat odnowienia elewacji budynków z ich właścicielami? Obudzą się, jak kolejny płat tynku spadnie komuś na głowę.

 • Link do komentarza rozgniewany środa, 19 lutego 2020 07:13 napisane przez rozgniewany

  TA BUDOWA DEPTAKA NA RZEŹNICKIEJ TO KOLEJNA WIELKA POMYŁKA PREZYDENTA BUDASZA. !!!!! Zamiast najpierw poprowadzić rozmowy z właścicielami kamieniec przy tej ulicy . I maksymalnie pomóc im finansowo z remontem elewacji frontowych i bocznych ich kamienic, to prezydent zaczyna roboty od końca !!! Przecież na dzień dzisiejszy to ulica slamsów gnieźnieńskich, za którą trzeba się wstydzić, a nie się nią chwalić ! C o ten Budzasz ze swoim zastępcą Grobelnym wyprawiają !! Prezydencie pomóż najpierw Staroście dokończyć budowę szpitala !! Jesteście przecież z tego samego ugrupowania! A wy rozwalacie pieniądze z podatków gnieźnian na dyrdymałki robiąc deptak potrzebny w tej chwili jak koszula w du..... .

 • Link do komentarza eda wtorek, 18 lutego 2020 17:35 napisane przez eda

  No to będzie super deptak z rozwalającymi się kamienicami

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane