niedziela, 15 marca 2020 19:29

Rusza przebudowa ul. Rzeźnickiej

 

Od poniedziałku 16 marca rozpoczynają się prace związane z przebudową ul. Rzeźnickiej. Od tego dnia obowiązuje zakaz parkowania na tej drodze.

Referat Dróg Gminnych informuje, że od poniedziałku 16 marca 2020 rozpoczynają się prace związane z przebudową ul. Rzeźnickiej w Gnieźnie. Prace te, podzielone na etapy, obejmą na początku zdejmowanie nawierzchni asfaltowej. W kolejnych tygodniach zdejmowana będzie podbudowa, a następnie rozpoczną się prace ziemne przy instalacjach.

Od 16 marca na ul. Rzeźnickiej obowiązywać będzie zakaz parkowania. Wjazd na posesję będzie możliwy wyłącznie po uzgodnieniu z kierownikiem budowy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane