Jesteś tutaj:Gospodarka Darmowa energia z własnego dachu
poniedziałek, 20 lipca 2020 15:47

Darmowa energia z własnego dachu

  Artykuł sponsorowany

Potrzeby energetyczne są coraz większe, ale wraz z nimi w górę idą także ceny dostawy prądu. Jest jednak możliwość, żeby tego uniknąć i w perspektywie czasu sporo zaoszczędzić.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu widok paneli słonecznych na dachu domu mógł budzić zainteresowanie - dzisiaj jest to już tak powszechne, że nie zwracamy na to uwagi. Tymczasem wciąż wielu z nas ma obawy, czy taka inwestycja jest faktycznie opłacalna i jaka jest jej stopa zwrotu. Można to łatwo sprawdzić, a przy okazji także skorzystać z dotacji.

Od dziesięciu lat na gnieźnieńskim rynku funkcjonuje firma Elektro-Tele. Na swoim koncie ma ona realizację licznych inwestycji, które są dowodem rzetelności i fachowego w branży elektrycznej. Jej oferta skupia się obecnie na fotowoltaice, która zdobywa coraz większe uznanie, szczególnie przy realizacji nowych domów. Tymczasem na tego typu rozwiązanie może sobie pozwolić niemal każde gospodarstwo domowe, które dysponuje odpowiednią powierzchnią, na której mogą pojawić się panele - najczęściej jest to dach. Jeszcze zanim zdecydujemy się na spotkanie z konsultantem, warto zajrzeć na stronę darmowaenergia.com, by skorzystać z dostępnego tam kalkulatora. Dzięki temu można poznać koszt planowanej inwestycji.

Co ważne - firma posiada własne stany magazynowe paneli oraz inwerterów, co relatywnie skraca czas inwestycji w przypadku podjęcia pozytywnej decyzji.

Ewentualne wątpliwości, także co do samej technologii, zawsze można rozwiać już w trakcie samej rozmowy z firmą - telefonicznej (504 155 774, 600 412 388) lub osobistej w siedzibie na os. Piaskowym 11 w Gnieźnie (Dalki).

1 komentarz

  • Link do komentarza radek poniedziałek, 20 lipca 2020 17:26 napisane przez radek

    A jak wybuchnie pożar to nikt nie będzie chciał budynku gasić, bo tam jest 500-800volt....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane