Jesteś tutaj:Gospodarka Działki inwestycyjne w Czerniejewie wciąż czekają na nabywcę
środa, 22 lipca 2020 10:54

Działki inwestycyjne w Czerniejewie wciąż czekają na nabywcę

 
Działki inwestycyjne w Czerniejewie wciąż czekają na nabywcę źródło: UMiG Czerniejewo

Gmina Czerniejewo po raz kolejny ogłosiła przetargi na zbycie nieruchomości, położonych przy drodze do Nekli, które przeznaczone są pod aktywizację gospodarczą.

Od kilku lat czerniejewski samorząd usiłuje zbyć nieruchomości, zlokalizowane na obrzeżach Czerniejewa, a które od samego początku przeznaczone są pod aktywizację gospodarczą. Od momentu ustanowienia miejscowej strefy, nabywcę znalazła jedynie część wspomnianych działek, ale pozostałe wciąż czekają na zainteresowanych, chcących zainwestować.

Obecnie w ofercie znajduje się pięć nieruchomości o powierzchni 10570 m2, 8941 m2, 10748 m2, 9251 mi 14971 m2. Stawka ustalona została na 53 zł netto od 1 m2, co oznacza iż ceny wywoławcze wynoszą od 474 do 793 tys. złotych. 

Wszystkie działki są uzbrojone w kanalizację, wodę, energię elektryczną, gaz i telefon, a w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczone są pod działalność gospodarczą z funkcją mieszkaniową związaną z działalnością gospodarczą , tzw. „park przemysłowy” z przeznaczeniem podstawowym pod zakłady usługowo-produkcyjne, rzemieślnicze, bazy składy, magazyny. Przetargi odbędą się 22 września br. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane