Jesteś tutaj:Gospodarka Na Kawiarach powstaje nowy market
czwartek, 17 września 2020 08:47

Na Kawiarach powstaje nowy market

 

Trwają prace przy realizacji kolejnego sklepu samoobsługowego, należącego do polskiej sieci handlowej. Obiekt powstaje u zbiegu ul. Kawiary i Osiniec.

Kilka tygodni temu zaczęły się prace przygotowawcze, a wkrótce także ruszyła sama inwestycja. Przy ul. Kawiary w najbliższych miesiącach powstanie kolejny sklep marki Dino, który należy do tej polskiej firmy i jest przez nią budowany. Będzie to też trzeci market pod tym szyldem na terenie Gniezna - obok istniejących na os. Grunwaldzkim oraz os. Kazimierza Wielkiego. 

Sam obiekt ma być taki sam, jak większość marketów tej sieci istniejących w polskich miastach. Wjazd na teren przysklepowego parkingu ma być od strony ul. Kawiary. Planowane zakończenie robót przewidziane zostało na grudzień br. 

To nie koniec zamierzeń budowlanych, bowiem Dino Polska S.A. na początku 2020 roku otrzymało także zgodę na budowę budynku handlowo-usługowego wraz z infrastrukturą, który ma być zlokalizowany przy ul. Kiszkowskiej. W tym przypadku jednak prace przy inwestycji jeszcze się nie rozpoczęły.

1 komentarz

  • Link do komentarza oliiiii czwartek, 17 września 2020 20:40 napisane przez oliiiii

    Jakby mało marketów w Gnieźnie było.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane