Jesteś tutaj:Gospodarka Dyskusja publiczna nad planem dla terenu przy ul. Polnej
wtorek, 22 września 2020 07:58

Dyskusja publiczna nad planem dla terenu przy ul. Polnej

 

Pod koniec września odbędzie się ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu przy ul. Polnej w Gnieźnie.

Ponowne wyłożenie do publicznego wglądu MPZP dla terenu przy ul. Polnej w Gnieźnie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, odbywa się od 18 września do 13 października 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie.

Jednocześnie Magistrat informuje, że dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie MPZP rozwiązaniami, odbędzie się w poniedziałek 28 września br. o godzinie 16:00 w Starym Ratuszu.

Wszelkie uwagi do planu mogą być wnoszone pocztą tradycyjną oraz elektroniczną do Urzędu Miejskiego (ul. Lecha 6, 62-200 Gniezno, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej oraz adresu, a także oznaczenia nieruchomości, których dotyczy uwaga - termin nadsyłania do 30 października 2020 r.

Załączniki - projekt planu zagospodarowania wraz z uchwałą i decyzją środowiskową dostępny jest poniżej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane