Jesteś tutaj:Gospodarka Dłuższy termin składania uwag dla ul. Warszawskiej
wtorek, 30 marca 2021 11:28

Dłuższy termin składania uwag dla ul. Warszawskiej

 

O kolejny tydzień przedłużony został termin składania uwag w sprawie zmian proponowanych na ul. Warszawskiej. 

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tygodniowym terminie składania uwag wobec projektu przedstawionego przez Urząd Miejski. Zgodnie z nim planuje się, że na ul. Warszawskiej powstanie kontrapas dla rowerów po wschodniej stronie jezdni z kierunkiem jazdy od ul. Kościuszki do ul. Farnej. Jednocześnie miejsca postojowe na ul. Warszawskiej zostaną przeniesione na drugą stronę jezdni i zamiast parkowania pod kątem, obowiązywać będzie postój wzdłuż krawędzi jezdni. Oznacza to redukcję miejsc postojowych o połowę (szczegóły i projekt: Ul. Warszawska do przebudowy)

W związku z powyższym Magistrat ogłosił konsultacje społeczne, które początkowo przewidziano tylko w ciągu jednego tygodnia. Obecnie urzędnicy poinformowali, że termin ich składania został wydłużony i potrwa do piątku 9 kwietnia.

Wystarczy odwiedzić stronę konsultacje.gniezno.eu, zapoznać się z materiałami i drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Urzędu Miejskiego (Lecha 6, Wydział Promocji, Kultury i Turystyki, z dopiskiem konsultacje ul. Warszawska) przesłać swoje uwagi do 9 kwietnia. Po tym terminie zostaną one przekazane projektantowi. Wszystkie osoby, które skierują swoje opinie otrzymają link, dzięki niemu będą mogły wziąć udział w dyskusji online 15 kwietnia o godzinie 17:30.

1 komentarz

  • Link do komentarza heloł wtorek, 30 marca 2021 20:55 napisane przez heloł

    Czy przy okazji można składać uwagi co do ulicy Sosnowej , a raczej co do tych dziur i nierówności zwanych ulicą Sosnowa ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane