Jesteś tutaj:Gospodarka Budynek dawnej szkoły został sprzedany
czwartek, 22 kwietnia 2021 09:04

Budynek dawnej szkoły został sprzedany

 

Za trzecim razem udało się znaleźć nabywcę nieruchomości, znajdującej się przy ul. Zamiejskiej. Budynek został sprzedany za 670 tys. złotych.

W minioną środę odbył się trzeci przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, zlokalizowanej przy ul. Zamiejskiej na os. Róża. Działka o powierzchni 5,5 tys. metrów kwadratowych sięga do Jeziora Koszyk i była przeznaczona do zbycia już od roku. Mimo to pierwotnie nie znalazł się nikt zainteresowany kupnem za kwotę pierwotną - 738 tys. złotych.

W lutym br. ogłoszony został kolejny przetarg, w którym obiekt z 1912 roku wraz z całą działką został wystawiony ponownie do sprzedaży - tym razem za kwotę 664 tys. złotych. Jak poinformowano, ostatecznie do przetargu wystartowała jedna osoba, która zakupiła obiekt za kwotę 670 850 zł - nabywcą jest Dariusz Szeszycki. Budynek jest podpiwniczony, ma dwie kondygnacje nadziemne i podlega ochronie konserwatorskiej. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Agnieszka piątek, 23 kwietnia 2021 07:31 napisane przez Agnieszka

    Szkoda tej enklawy gdzie były super spotkania Rady Osiedla Róża! Ale cóż Rada się nie Liczy w tym Gnieźnie. Rada osiedla niech się spotyka na świeżym powietrzu. Plac zabaw dla dzieci z osiedla Róża korzystających z placu zabaw na tej nieruchomości tez jest niepotrzebny. Kur....a co za prezydent

  • Link do komentarza ubawiony czwartek, 22 kwietnia 2021 22:09 napisane przez ubawiony

    To jeszcze jest co sprzedawać w tym naszym Gnieźnie ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane