Jesteś tutaj:Gospodarka U siebie i blisko miasta - zamieszkaj na Osiedlu Liliowa
poniedziałek, 24 maja 2021 15:21

U siebie i blisko miasta - zamieszkaj na Osiedlu Liliowa

  Artykuł sponsorowany

Wkrótce Gniezno wzbogaci się o kolejną dużą inwestycję. Przy ulicy Liliowej dobiega końca budowa wyjątkowego konceptu urbanistycznego. Osiedle Liliowa - to tu nowoczesny i ponadczasowy design łączy się z funkcjonalnością rozwiązań.

Osiedle Liliowa tworzą trzy budynki o eleganckiej, wysmakowanej architekturze, wykończone najwyższej klasy materiałami. 

Nowe osiedle składa się z kompleksu budynków, oferujących mieszkańcom ponad 150 mieszkań od kawalerek przez niewielkie mieszkania z własnymi ogródkami aż po 2, 3 a nawet 4-pokojowe dwupoziomowe apartamenty z tarasami na dachu budynku, z których roztacza się przepiękny widok na okolicę oraz na gnieźnieńską katedrę. Tarasy, loggie i balkony wykończone są deską kompozytową najwyższej jakości, a wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne. Na parterze zlokalizowane będą punkty handlowo-usługowe, a w podziemiach nowoczesny parking. Nie zabraknie również postojowych miejsc naziemnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, w inwestycji znajdą się komórki lokatorskie jak i rowerownie dla miłośników rekreacji.

Z myślą o wygodzie mieszkańców Osiedla Liliowa do garażu zostanie doprowadzona wyciszona winda, a każde mieszkanie będzie zaopatrzone w wideo-domofon.

- Zaprojektowaliśmy naprawdę atrakcyjną przestrzeń do życia- to tu nowoczesny i ponadczasowy design łączy się z funkcjonalnością rozwiązań - mówi Karol Zielonka z firmy Aedilis

Atutem kompleksu jest również jego lokalizacja. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoła, placówki zdrowotne, sklepy a do ścisłego centrum miasta jest kilka minut spacerem. Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo bliskiej odległości od trasy S5 łączącej Bydgoszcz z Poznaniem.

Mieszkańcy będą mogli również czerpać radość z odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu - do Jeziora Jelonek jest zaledwie 900 metrów. Ponadto w najbliższych latach ma zostać także zrewitalizowany park pomiędzy ul. Poznańską i Orzeszkowej, gdzie jest jeszcze bliżej, a dodatkowo rozbudowana zostanie Szkoła Podstawowa nr 3, przy której powstanie sala sportowa oraz ogólnodostępny plac zabaw.

Osiedle Liliowa to wyjątkowy koncept urbanistyczny położony w prężnie rozwijającej się części Gniezna. Liczne sklepy i punkty usługowe, przemyślana przestrzeń wspólna, wygodna komunikacja z centrum miasta – poznaj wszystkie atuty tej niezwykłej inwestycji i wybierz mieszkanie dla siebie.

Inwestycja szybko pnie się ku górze. Jeden budynek jest już oddany w ręce nowych właścicieli, kolejny etap na dniach przekazywany będzie nowym mieszkańcom i tu zostało na sprzedaż kilka mieszkań dostępnych praktycznie od ręki, natomiast ukończenie całej inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku.

Osiedle „Liliowa” to nie tylko budynki mieszkalne, ale przede wszystkim w pełni funkcjonalna przestrzeń do życia.

Jeżeli interesują Was dostępne tam jeszcze propozycje mieszkań zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie dewelopera www.liliowa.gniezno.pl bądź na wizytę w Biurze Sprzedaży Mieszkań znajdującym się przy inwestycji na ul. Liliowej w Gnieźnie.


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane