Jesteś tutaj:Gospodarka Ul. Hoża z nową nawierzchnią
piątek, 11 czerwca 2021 10:00

Ul. Hoża z nową nawierzchnią

 

Około 350-metrowy odcinek drogi gruntowej, która łączy dwie ulice osiedlowe z ul. Wrzesińską, został utwardzony i zyskał nawierzchnię asfaltową.

Kilkanaście dni temu przeprowadzono prace polegające na przebudowie odcinka ul. Hożej od skrzyżowania z ul. Wrzesińską do ul. Pułkowej. Dotychczasowa droga gruntowa, miejscami ułożona jeszcze tzw. kocimi łbami, została na całej długości podbudowana kruszywem, a następnie ułożono na niej nawierzchnię asfaltową na długości przeszło 350 metrów.

Zadanie było konieczne do wykonania z uwagi na remont ul. Wolności i planowany pod koniec roku IV etap inwestycji, obejmującej właśnie odcinek od ul. Wrzesińskiej do ul. Pułkowej. Wówczas jednym z objazdów będzie przejazd w kierunku lasu przez ul. Pułkową, skąd zmotoryzowani będą mogli dotrzeć do ul. Wrzesińskiej.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza spacerowiczka piątek, 11 czerwca 2021 13:42 napisane przez spacerowiczka

    Kiedy ulica Sosnowa ?????????????????????????????????????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane