Jesteś tutaj:Gospodarka Nowe Skiereszewo z gotowym piątym budynkiem
piątek, 18 czerwca 2021 18:13

Nowe Skiereszewo z gotowym piątym budynkiem

  Artykuł sponsorowany

Dobiegają końca prace przy realizacji piątego budynku, stawianego w ramach dużej inwestycji pn. Nowe Skiereszewo. Jeszcze jest kilka wolnych mieszkań.

Wiosną bieżącego roku informowaliśmy, że inwestycja przy ul. Elizy Orzeszkowej w Gnieźnie wizualnie przypomina zakładany projekt osiedla - wznoszono bowiem ostatni budynek mieszkalny z sześciu zaplanowanych, w którym obecnie trwają prace wewnątrz pomieszczeń.

W tym momencie zasiedlone zostały już cztery domy wielorodzinne, pobudowane w poprzednich etapach. Piąty, który jeszcze kilka miesięcy temu był w realizacji, zgodnie z planem został ukończony w połowie czerwca 2021 roku. W ostatnich tygodniach Bud-Dar Developer skupił się na pracach wewnątrz, polegających na wyposażeniu obiektu zgodnie z zakładanym projektem, a obecnie inwestycję czekają czynności związane z formalnym odbiorem przez nadzór budowlany. 

Zarówno w czwartym, jak i piątym budynku zostało jeszcze w sumie około 12 wolnych mieszkań, które cały czas znajdują się w ofercie - są one o metrażu od ponad 51 do niemal 70 metrów kwadratowych - z dokładną powierzchnią oraz układem pomieszczeń można zapoznać się w ofercie Bud-Dar Developer. W przypadku piątego budynku - już w lipcu będzie możliwy odbiór kluczy do mieszkań. 

Jak zapewnia deweloper, mimo problemów z cenami materiałów oraz ich dostępnością na rynku budowlanym, realizacja inwestycji przebiega bez większych problemów - to pozwoliło na zachowanie konkurencyjnych cen mieszkań, a przy tym kolejny etap inwestycji został zakończony w terminie. 

W pobliżu Nowego Skiereszewa w ostatnim czasie powstał nowy plac zabaw, a w najbliższych latach planuje się rewitalizację parku szpitalnego, położonego w niewielkiej odległości od osiedla. Sama ul. Elizy Orzeszkowej pozwala na skomunikowanie się z centrum miasta oraz wszystkimi częściami Gniezna przez ul. Kostrzewskiego, a w drugim kierunku ułatwia szybki wyjazd w kierunku drogi ekspresowej S5 i dalej w stronę Poznania. 

Same budynki na Nowym Skiereszewie charakteryzują się wysokim standardem wykończenia. Aktualną ofertę mieszkań sprawdzić można na stronie www.noweskiereszewo.pl

Biuro sprzedaży dla osiedla Nowe Skiereszewo mieści się w budynku przy ul. Gdańskiej 112 (za Centrum Handlowym "Jagoda"). Informacje można uzyskać też pod numerem telefonu 503 403 403.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Pytajnik poniedziałek, 21 czerwca 2021 15:25 napisane przez Pytajnik

    Powiem więcej, Czarneckiego Liliowa jak sądzicie ile więcej samochodów ? N-Skiereszewo - ile wiecej. A jak rozbudowała się infrastruktura drogowa ?

  • Link do komentarza Tomasz sobota, 19 czerwca 2021 12:55 napisane przez Tomasz

    Fenomen blokowisk.
    Współczuję mieszkańcom domków jednorodzinnych na Skiereszewie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane