Jesteś tutaj:Gospodarka Przy ul. Prostej powstał brakujący fragment chodnika
czwartek, 23 września 2021 09:20

Przy ul. Prostej powstał brakujący fragment chodnika

 

Na krótkim odcinku, ale ważnym dla zachowania bezpieczeństwa pieszych użytkowników ruchu - na ul. Prostej wykonano brakujący fragment chodnika.

Użytkownicy ogrodów działkowych przy ul. Kostrzewskiego od kilku dni mogą bezpiecznie poruszać się i docierać na osiedle Dalki. Przy ulicy Prostej Powiatowy Zarząd Dróg wybudował nowy chodnik łączący przejście dla pieszych na ul. Kostrzewskiego z ulicą Gajową.

Wykonanie tego fragmentu chodnika było istotne z uwagi na realizację podobnej inwestycji w obrębie ul. Kostrzewskiego, gdzie wykonany przez GDDKiA chodnik kończył się na jezdni. 

Chodnik prowadzi do przejścia dla pieszych, prowadzącego na ul. Gajową. Jednocześnie w ramach prac przeprowadzono odwodnienie skrzyżowania oraz pielęgnację drzew. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Waldek niedziela, 26 września 2021 07:14 napisane przez Waldek

    Jak może "powstać brakujący fragment chodnika"?

  • Link do komentarza Ania czwartek, 23 września 2021 20:09 napisane przez Ania

    A druga strona????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane