Jesteś tutaj:Gospodarka Trwa przebudowa ul. Granicznej
czwartek, 23 września 2021 12:14

Trwa przebudowa ul. Granicznej

 
Trwa przebudowa ul. Granicznej źródło: UM

Postępują prace przy realizacji przebudowy ul. Granicznej, która zyska częściowo nową nawierzchnię, a także chodnik, miejsca postojowe oraz ścieżkę rowerową.

Inwestycja prowadzona jest na niecałym odcinku ul. Granicznej - ostatnie około 50 metrów od strony ul. Wrzesińskiej objęte będzie pracami podczas budowy nowego skrzyżowania w ramach nadchodzącej nowej inwestycji.

Pozostały fragment ul. Granicznej aż do ul. Pustachowskiej obejmuje wykonanie prac drogowych, elektroenergetycznych, kanalizacyjnych wraz z sięgaczem. Obecnie realizowane są chodnik oraz podbudowa pod asfaltową ścieżkę rowerową, która poprowadzona będzie na całej długości drogi. Ponadto powstają miejsca postojowe, a także realizowany jest odcinek sięgacza do posesji, odchodzącego od ul. Granicznej.  Prace mają zakończyć się w listopadzie i kosztują ok 1,6 mln zł. 

źródło: UM

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane