Jesteś tutaj:Gospodarka Ustawiono oświetlenie na trzech ulicach
piątek, 16 września 2022 11:17

Ustawiono oświetlenie na trzech ulicach

 
Ustawiono oświetlenie na trzech ulicach źródło: UM

Mimo różnych obaw, co do przyszłego funkcjonowania oświetlenia na terenie Miasta, kontynuowane są inwestycje związane z ustawianiem lamp przy nowych ulicach.

W ostatnim czasie zakończono prace związane z budową oświetlenia drogowego przy trzech ulicach na terenie os. Skiereszewo, w rejonie zabudowywanych obecnie obszarach tej części miasta - ul. Staffa, Fiedlera i Szymborskiej.

W sumie przy tych ulicach ustawiono 12 sztuk słupów oświetleniowych z oprawami typu LED, pozwalających na oszczędniejszy tryb pracy ww. instalacji. Łączny koszt wykonanych robót wraz z doprowadzeniem sieci elektrycznej wyniósł 130.000,00 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane