wtorek, 02 czerwca 2015 13:09

Os. Przylesie i Pławnik zostaną skanalizowane

 

Trwają dwa przetargi na wykonanie systemu kanalizacji sanitarnej dla dwóch osiedli mieszkaniowych w południowej części miasta.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji kilka dni temu ogłosiło przetarg na wykonanie instalacji ziemnej, w postaci budowy kanalizacji sanitarnej do posesji znajdujących się przy kilku ulicach na terenie osiedla Przylesie oraz Pławnik.

Projekty budowy nowej sieci, zakładają powstanie rurociągów o średnicy 30 i 40 cm, prowadzących do działek znajdujących się przy ul. Starowiejskiej, Stolarskiej, Ślusarskiej i Szewskiej na osiedlu Przylesie oraz ul. Grunwaldzkiej, Wojskowej, Leśnej, Pławnik, Powstania Warszawskiego, ks. Sobczaka, Obrońców Gniezna i Żołnierskiej na osiedlu Pławnik.

Oferty w tych zadaniach składać można do połowy czerwca. Na zakończenie prac wykonawcy będą mieli czas do końca 2015 roku. Jest to druga część tej inwestycji na terenie obu osiedli.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022