środa, 01 lipca 2015 09:46

Rudera sprzedana

 

Miasto pozbyło się niechcianego problemu i w drodze przetargu zbyło działkę po zawalonej kamienicy przy ul. Grzybowo.

Pod koniec czerwca odbył się przetarg na sprzedaż działki przy ul. Grzybowo 34. W połowie miesiąca minął rok od dnia, w którym stojący na tym terenie pustostan uległ zawaleniu. Po kilku miesiącach udało się miastu przejąć teren, gdyż od lat nie można było ustalić jego właściciela. W maju został ogłoszony przetarg na sprzedaż działki.

Pierwotna cena wywoławcza wyniosła 163 tysiące złotych. Do przetargu, który odbył się 26 czerwca, wystartowało 8 oferentów. Ostatecznie w drodze  licytacji działka została sprzedana za kwotę 285 tysięcy złotych. Działkę nabył przedstawiciel jednego z deweloperów.

1 komentarz

  • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 06 lipca 2015 20:48 napisane przez czytelnik

    Ponad 700 złotych za jeden metr kwadratowy, no, no. Miasto zrobiło interes przejmując ruiny po prywatnym właścicielu, którego nie odszukano.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane