Jesteś tutaj:Gospodarka Migawki z miasta - przeszkoda usunięta
poniedziałek, 05 października 2015 13:43

Migawki z miasta - przeszkoda usunięta

 

Przeszkody, pozostawione na środku nawierzchni nowo budowanego chodnika w ciągu ul. Mnichowskiej, zostały usunięte.

Kilka tygodni temu informowaliśmy w Migawkach z miasta: nowy chodnik, stary problem, że w trakcie inwestycji na ul. Mnichowskiej, pozostawiono dotychczas stojące w tym miejscu elementy infrastruktury - hydrant oraz tabliczkę informacyjną, stojącą przy zjeździe z chodnika przy ul. Skrajnej. Problemy te wskazał nam jeden z mieszkańców Dalek, który dziwił się iż Powiatowy Zarząd Dróg, który był inwestorem, pozwolił na pozostawienie takich przeszkód na chodniku, a który w założeniu ma być ciągiem pieszo-rowerowym.

Ponieważ w temacie zaszły zmiany, niejako zmuszeni jesteśmy o nich poinformować. Jak się okazało, w kilkanaście dni po opublikowaniu zdjęć z tego miejsca, przeszkody zostały usunięte - tabliczka znalazła się na płocie posesji, a hydrant wbudowano w nawierzchnię chodnika. Pytanie o to, czy nie można było tak od razu, zastąpimy apelem, aby unikano takich wpadek w przyszłości.


Migawki z miasta - Codziennie wielu mieszkańców Gniezna spotyka się z różnymi sytuacjami - śmiesznymi, absurdalnymi czy po prostu dziwnymi. Te, które udaje się uwiecznić na zdjęciach, zarówno przez naszą redakcję, jak i Czytelników, będziemy starać się umieszczać w tym, nie zawsze poważnym, nieregularniku "Migawki z miasta".

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane