poniedziałek, 16 listopada 2015 17:13

Ul. Roosevelta przywrócona do ruchu

 

Zgodnie z informacją, przekazaną ze strony Urzędu Miejskiego, od poniedziałkowego wieczoru 16 listopada, przywrócony ma zostać ruch na ul. Roosevelta.

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy na tym odcinku trwała budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz sieci wodociągowej. Jak poinformował Magistrat, 16 listopada dokonano odbioru całej inwestycji, a w związku z tym możliwe jest oddanie ponownie do użytku całego odcinka zamkniętej ulicy. Ruch ma zostać dopuszczony jeszcze w poniedziałek wieczorem.

Jednocześnie kursy autobusów MPK mają na tym odcinku powrócić do swoich dawnych tras od wtorku 17 listopada.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane