piątek, 11 grudnia 2015 16:48

Wiadukt na ul. Orcholskiej otwarty

 
Wiadukt na ul. Orcholskiej otwarty fot. Rafał Wichniewicz

Po wielu miesiącach przerwy, samochody jadące z osiedla Winiary w kierunku Wełnicy i Strzyżewa Kościelnego, mogą przejeżdżać po nowej przeprawie.

Inwestycja została już ukończona i zamknięto wszystkie prace, związane z przygotowaniem jej do jazdy. Wymalowano także pasy na przejściu dla pieszych, oraz zamontowano dodatkowe barierki. Przez te kilka miesięcy cała konstrukcja obiektu musiała ulec przebudowie i wzmocnieniu, dzięki temu wzrosła także jego nośność. Koszt inwestycji, realizowanej przez Powiatowy Zarząd Dróg, wyniósł 731 tysięcy złotych.

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza tomato poniedziałek, 14 grudnia 2015 08:19 napisane przez tomato

  Panie Marku, to co pan wygaduje po raz kolejny na ten sam temat, mimo iż panu wielokrotnie odpowiadano w tej sprawie, jest po prostu smutne. Powiedziane zostało, że nie ma pieniędzy na taką inwestycję - 2 mln złotych, a pan wciąż w kółko to samo.

 • Link do komentarza Wojtek poniedziałek, 14 grudnia 2015 07:37 napisane przez Wojtek

  Panie Marku a gdzie Pan był jak zamykali przejazd między garażami na roosevelta? Tam chodziło o poprawę bezpieczeństwa to tutaj też niech wiaduktu nie naprawiają. Po co ktoś ma mieć bliżej... A jeszcze jedno - kiedy w końcu powstaną zatoczki autobusowe na roosevelta? Głównie dlatego na Pana głosowałem, że obiecał Pan stworzyć zatoczki koło parku...

 • Link do komentarza kociokwik sobota, 12 grudnia 2015 20:39 napisane przez kociokwik

  Panie BEZradny a może jakąś pikietę na przyspieszenie inwestycji!

 • Link do komentarza towarowy sobota, 12 grudnia 2015 12:25 napisane przez towarowy

  mmuopla, najpierw zapoznaj się z przepisami, które regulują budowę ścieżek rowerowych, chodników i dróg w ogóle. Potem wypowiadaj się w temacie. Enjoy!

 • Link do komentarza prosport sobota, 12 grudnia 2015 11:20 napisane przez prosport

  yes, yes, yes! Przed terminem 17 czy 18 grudnia. Gratuluję. Pstrowski byłby dumny. Mój rower również dziękuje.

 • Link do komentarza mmuopla sobota, 12 grudnia 2015 10:30 napisane przez mmuopla

  a gdzie ściezki rowerowe a gdzie chodnniki na całum odcinku. Czym Pan sie zachwyca nowym asfaltem? Małomiasteczkowość! Jarają się popierdułka, a Łubowo tworze setki miejsc pracy. Niedługo- Gniezno koło Łubowa tak będa pisać w przewoodnikach. Przez 25 lat rządów postkomuny PO - Sld, zniszczono to miasto i mentalnośc ich mieszkańców.

 • Link do komentarza Marek ZYGMUNT sobota, 12 grudnia 2015 07:40 napisane przez Marek ZYGMUNT

  Wspaniały projekt i wykonawstwo !!
  Teraz proszę Władze miasta Gniezna, by jeszcze przede wszystkim dla mieszkańców RÓŻY w podobny sposób przeprowadziły remont kapitalny wiaduktu nad linią kolejową w ciągu ulicy Zabłockiego.
  Proszę o to głównie w imieniu mieszkańców osiedla RÓŻA, którym przejazd tym wiaduktem , chociaż w jedną stronę ( z kościoła bł, Bogumiła w stronę ulicy Rycerskiej), bardzo, ale to baaaardzo ułatwiłby codzienne życie.!!
  Proszę , proszę i jeszcze raz proszę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane