Jesteś tutaj:Gospodarka Konsultacje społeczne ws. obszaru rewitalizacji Miasta Gniezna
środa, 02 listopada 2016 12:53

Konsultacje społeczne ws. obszaru rewitalizacji Miasta Gniezna

 
Konsultacje społeczne ws. obszaru rewitalizacji Miasta Gniezna archiwum redakcji

Mieszkańcy Gniezna są zaproszeni na spotkania konsultacyjne, które dotyczą wyznaczenia obszaru przeznaczonego do rewitalizacji na terenie miasta.

Celem konsultacji jest włączenie mieszkańców Miasta Gniezna, przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych, organizacji pozarządowych i wszystkich zainteresowanych do działania polegającego na budowie programu rewitalizacji. 

Podczas spotkania omówiony zostanie projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Mając na względzie powyższe zachęcamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się:

  • 7 listopada - dla administracji publicznej, organizacji społecznych, organizacji młodzieżowych oraz organizacji seniorów o godzinie 13.00 w sali nr 9 w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie ul. Lecha 6
  • 8 listopada - dla przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz mieszkańców w godzinach od 16.30 do 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie ul. Łubieńskiego 11.

Miasto Gniezno realizuje projekt w Ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020 pt. "Opracowanie Programu Rewitalizacji dla Miasta Gniezna na lata 2016-2022".

2 komentarzy

  • Link do komentarza Oi czwartek, 03 listopada 2016 06:57 napisane przez Oi

    Na starej stronie Urzędu Miejskiego były informacje o zrobionych inwestycjach z poprzednich lat i można było to porównać z tym co teraz robią, jakoś dziwnie te archiwalne dane znikły z nowej strony UM. Tak samo jak pamiętam na starej stronie był jakiś program z poprzedniej kadencji dotyczący rewitalizacji Miasta Gniezna, jeżeli dobrze pamiętam dotyczyło to chyba Osiedla Grunwaldzkiego . Nadal nic się nie dzieje z ulicami , zwłaszcza Rzeźnicką , Warszawską , wiadukcie i rondzie przy Witkowskiej-Wrzesińskiej , w parkach, korki uliczne nie ustają.......................... Czemu mają służyć powyższe konsultacje?
    Mijają dwa lata od wyboru Budasza na prezydenta. Przedstawił on swój program wyborczy w którym jest taka ciekawostka " uporządkowanie terenu wokół jeziora Jelonek - odbudowa amfiteatru, zagospodarowanie wyspy, sezonowe centrum kultury miejskiej, budowa sezonowej sztucznej plaży, pokazy i rekonstrukcje historyczne, budowa mostu z platformy widokowej łączącej brzegi jeziora Jelonek ". Po co był ten program , teraz na połowie kadencji będą myśleć co tu zrobić ?

  • Link do komentarza Koly środa, 02 listopada 2016 20:57 napisane przez Koly

    Tylko konsultuja i planuja. Niech sie wezma za to co juz proponowali: rzeznicka, park.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane