Wydrukuj tę stronę
piątek, 04 listopada 2016 12:12

Dodatkowe utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Mieszka I

 
Dodatkowe utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Mieszka I archiwum redakcji

Wykonawca prac w rejonie tytułowego skrzyżowania rozpoczyna kolejny etap inwestycji, który wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A., które jest wykonawcą przebudowy skrzyżowania ul. Kościuszki i Mieszka I informuje iż od poniedziałku 7 listopada do czwartku 10 listopada trwać będą prace związane z frezowaniem i układaniem nowej nawierzchni. W związku z powyższym na remontowanym skrzyżowaniu mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Za powstałe utrudnienia co wykonawca przeprasza i prosi o zachowanie ostrożności.

Obecnie przebudowa jest już blisko półmetka - ułożona została część instalacji pod sygnalizację świetlną, budowana jest nowa wyspa oddzielająca ruch samochodowy od pieszego, a także poszerzana jest jezdnia, dzięki czemu po ukończeniu prac kierowcy jadący od strony ul. Lecha będą mieli do dyspozycji dwa pasy ruchu na wprost (jeden w kierunku ul. Dalkoskiej, drugi jako lewoskręt na wiadukt) - zobacz dokładny rozkład pasów ruchu po zakończeniu prac.

8 komentarzy